Kraków jest fajny

Gród Kraka tętni życiem wieczór i rano, ale przede wszystkim nocą. Turyści masowo wylegają w okolice rynku i chcą się zabawić. Weekendowy Kraków daje stały napływ wszelakiego typu przyjemności. Pokuszę się o tezę, że Kraków jest bardziej nocny niż dzienny.

Jeśli przyjedziesz do Krakowa i skusi Cię chęć poznania, jak ludzie się bawią, to nie mogłeś zabłąkać się lepiej. Kraków charakteryzują kuszące kawiarnie, restauracyjki, kluby i dyskoteki. W okolicach rynku w nieomal każdych drzwiach znajduje się szynk, który da możliwość Ci się odprężyć, napić spokojnie kawusi lub zaszaleć na parkiecie. Miejscowe puby mają w menu pozycje nieomal zewsząd, a dyskoteki mają rozmaitą ofertę. Pozwolę sobie powiedzieć, że każdy człowiek wypatrzy coś odpowiedniego dla siebie.

Mówiąc o wolnym czasie w Krakowie złym pomysłem jest zapomnieć o Kazimierzu w Krakowie. Obszar Kazimierz to ważne miejsce w Krakowie. Działają tutaj nadzwyczaj sympatyczne kawiarenki i atrakcyjne dyskoteki. Kazimierz posiada rzadką atmosferę i koloryt.

A oto interesujące miejscówki: House of Beer to lokal, w którym skosztujesz piwa ze wszystkich regionów krajowych i z Europy i Ameryki. Karczma oferuje wielki wybór piw. Żaczek to knajpka o studenckich klimatach. Wesołe rytmy i piwo z sokiem imbirowym są tu podstawą. Café Młynek to niebanalna kawiarnia, która podaje z polotem kawę oraz przeróżne napitki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>